Arda Yapı Hizmet ve Faaliyet Alanları

Arda Yapı A.Ş, İnşaat Taahhüt firması olarak hizmet vermektedir. Fizibiliteden projelendirmeye, detay çözümlerden malzeme seçimine, anahtar teslimi uygulamalardan bakım ve onarıma kadar her safhada gelişmiş teknolojiye dayalı hizmet verebilmektedir. Hedefimiz müşteri memnuniyetini en ön kaliteli ve güvenilir hizmeti verebilmektir.

Müteahhitlik ve mühendislik konularında hizmet veren şirketimiz konut, sanayi hizmet, eğitim, kurumsal, ticari, kültür, sosyal tesis, turistlik yapılar konu başlıkları altında;

Bina Temel Dolguları 700x600

Bina Yapım İşleri

İşyeri ve Plazalar, Alışveriş Merkezleri, Ticari Merkezleri, Oteller ve Tatil köyler, hastane Projeleri Konut projeler, Özet Konutlar, Anahtar Teslimi İnşaatlar, Spor kompleksleri, Depo- Hangar ve Silolar, Büyükelçilik Binaları.

Mimari Proje 700x600

Yapı ve Mühendislik

Mühendislik Yapıları, Enerji Tesisleri, Barajlar, Tesisat ve Montaj işleri, su Yapıları, Her türlü Alt yapı, üst yapı kazı ve İksa işleri C/B Patlamalara dayanıklı koruma yapıları, İnşaat sektöründe her türlü kaba–ince yapı ve çelik konstrüksiyon imalatları.

Endüstriyel

Ağır sanayi tesisleri, Organize Sanayi yapıları, Tarım ve Hayvancılık için Çiftlik İnşaatları, Betonlama ve Çelik Endüstri Tesisleri, Arıtma Tesisleri Kanalizasyon Tesisleri.

Restorasyon

Her türlü İnşaat Yapı Restorasyonları, Bina Revize işleri konularında çalışmaktadır.