GÖKDEMİR LİFE APARTMANI – ARDAHAN MERKEZ

Ardahan Merkez Kaptanpaşa Mahallesinde 2021 yılında 19 daire 5 dükkan şeklinde Ardahan ve Kars bölgesinin en modern ve lüks A' dan Z' ye yapılı anahtar teslim binası Arda Yapı farkı ve kalitesi ile inşaa edilmiştir.

GÖKDEMİR APARTMANI - ALTINDAĞ KARAPÜRÇEK

Ankara Altındağ Karapürçek Mahallesinde 2018 yılında 20 daire 5 dükkan şeklinde bölgenin en modern ve lüks A' dan Z' ye yapılı anahtar teslim binası Arda Yapı farkı ve kalitesi ile inşaa edilmiştir.

HACIALİ MODERN TARIMCILIK KAHRAMANKAZAN BİTİK KÖYÜ ÇİFTLİK EVİ PROJESİ

Tarım Hayvancılık ve Gıda Şirketimiz olan HACIALİ MODERN TARIMCILIK İŞLETMELERİ GIDA HAYVANCILIK İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ' nin Ankara'da ki Kahramankazan Bitik Köyüne 2017 yılında 2 katlı modern ve lüks Çiftlik Evi Arda Yapı farkı ve kalitesi ile inşaa edilmiştir.

HACIOSMAN APARTMANI – YENİMAHALLE İVEDİK

Ankara Yenimahalle Işınlar Mahallesi İvedik Caddesi üzerinde İvedik Metrosunun karşısında 2012 yılında eski harabe olan bir bina baştan aşağıya yıkılıp 3 daire 1 dükkan olucak şekilde bölgenin en modern ve lüks A' dan Z' ye yapılı anahtar teslim binası Arda Yapı farkı ve kalitesi ile yeniden inşaa edilmiştir.

HACIALİ MODERN TARIMCILIK ARDAHAN MERKEZ HACIALİ KOYÜ MODERN AHIR VE ÇİFTLİK EVİ PROJESİ

Tarım Hayvancılık ve Gıda Şirketimiz olan HACIALİ MODERN TARIMCILIK İŞLETMELERİ GIDA HAYVANCILIK İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ' nin Ardahan'da ki Merkez Hacıali Köyüne 2010 yılında Ardahan ve Kars yöresinin ilk Modern Ahırı ve Çiftlik Evi Arda Yapı farkı ve kalitesi ile inşaa edilmiştir.